top of page
Doktor ve Hasta

HASTA YORUMLARI

Hasta yorumlarımız bizden bağımsız olarak Doktor Takvimi sayfasına yazılmış yorumlar olup hiçbir düzenleme yapılmadan yayınlanmaktadır.
Herkese teşekkürler.

8 Ocak 2022  • Normal randevu

Doktor bey gebelik sürecimiz ve riskleri ile ilgili detaylı olarak bizi bilgilendirdi. Kendisine soracağımız bir soru bırakmadı :)

5 Ocak 2022  • Normal randevu 

Doç. Dr. Barış Büke'ye 21 haftalık bebeğimin rutin kontrolü için gittim. Çok detaylı bir ultrason muayenesi ile bebeğime baktı. Her şeyi, tıbbi terimlere boğmadan, açık bir şekilde tek tek anlattı. Sakinliği, bilgisi, konusuna hakimiyeti ile hem size hem eşinize güven veriyor. İçtenlikle öneririm.

20 Aralık 2021  ...

Barış beye yakin bir arkadaşımın tavsiyesi ile gitmistim. İlk hamileliğim düşükle sonlanmıştı. O yüzden tedirgindim. Baris beye 5 haftalikken gittiğimde cok rahatladim. Sakin konusması ve bilgisi size güven veriyor. Hamilelik kontrollerimi dört gözle bekledim. Baris bey sıkıntı yok her sey yolunda dediginde rahatlıyordum. Doğumumda sıkıntısız gecti ve sezaryen yerimde bekledigim agrilar olmadi. Her sey icin tekrardan tesekkurler.

18 Aralık 2021  ...

Barış Büke Harika bir insandır tanı koyma aşamasında çok başarılı bir Doktordur.2017 yılında tanıştık kendisiyle Gebe kalma sürecimden tutun İkiz kızlarımı sağlıkla elime alana kadar olan hakkı ödenmez. Her konuda gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz ilgisi alakası kendinizi güven ellerde hissettirir.

2 Aralık 2021  ...

Abdominal serklajlı bir hastayım hamilelik kontrollerm çok güzel gidiyor şuan 14 haftalığız İlgi alaka süper herşey için teşekkür ederiz doktorumuza şuan herşey iyi gidiyor

27 Kasım 2021  ...

Sevgili doktorumuz Doç. Dr. Barış BÜKE ile bugün son randevumuzu gerçekleştirdik. Kızımıza kavuşmamıza az kaldı. Bu süreçte doktorumun Barış Bey olması çok büyük bir şanstı benim için. Her kontrol sonrası içiniz rahat olarak ayrılıyorsunuz klinikten. Kısacası BB Clinic huzur ve güven veriyor size. Barış Bey 'in ilgisi ve bilgisi sizin rahat bir hamilelik geçirmenize yetiyor. Doktorum Barış BÜKE ' ye ve BB Clinic çalışanlarına her şey için sonsuz teşekkür ediyorum.

27 Kasım 2021  •...

Detaylı ultrason için İstanbuldan geldim.Kendisi hem çok ilgili hemde bilgili bir hekim.20.haftaya kadar diğer hekimlerin görmediği önemli bir detayı öğrendik.Kesinlikle tavsiye ediyorum

6 Kasım 2021  ...

İlk ve riskli gebeliğimdi gebeliğimin takibini barış bey yaptı düşük tehlikesi yaşadığım dönemde hastasını sakinleştirmesi her muayenede detaylı ve özverili şekilde sorduğum her soruya ayrıntılı şekilde cevap vermesi aradığım zaman saat farketmezsizin cevap vermesi ve doğumumun son anına kadar barış bey ve ekibinin ilgisi samimiyeti ile çok keyifli bir normal doğum gerçekleştirdim 0 sancı ile girdiğim doğumda 3,5 saatte suni sancı ile hemde herşey için teşekkürler bbclinic ekibi

23 Ekim 2021  ...

Gebeliğimin yedinci haftasındayım. Geçen hafta miyomlarımdan kaynaklı kanamalarım oldu. Kendi doktorumun dışında farklı bir doktorun da görüşlerini almak için doktor arayışındaydık. Bir tanıdığımızın önerisiyle Barış beye gittik. Çok rahatlatıcı ve çok tatmin edici bilgiler verdi bize. Çok memnun kaldık. Kendisine bu vasıtayla da teşekkür etmiş olayım. :)

14 Ekim 2021  ...

Barış beyle 2019 da ilk hamileliğim dolayısıyla tanışmıştık. İzmir’in en başarılı kadın doğum doktorlarından biridir. Oldukça bilgili, sakin ve rahatlatıcı tavrı vardır ki beni hamileliğim boyunca kafama takılan sorularda rahatlıkla aydınlatmıştır . Sezaryen doğumda da başarılı olduğunu söyleyebilirim doğum dikiş izim kalmadı. Rutin kontrollerimi de yine Barış beyle devam edeceğim.

5 Ekim 2021

Normal gebelik doktorum kendisi. 9 ay boyunca gebelik sürecimi takip etti.Başından sonuna kadar çok memnunum.Sağlıkla bebeğimi kucağıma aldım.Herkese de tavsiye ederim, iyi bir doktor, iyi bir perinatalog.

4 Ekim 2021

Ben doğum için gittim.Bütün kontrol,randevu ve doğum sürecimde, doğum sonrasında ilgilendi. Mükemmel geçti.Aynı yerde yaşıyoruz, tanıdık vasıtasıyla ulaştım ama iyi gitmişim.Bir kez daha olsa yine giderim.Herkese de şiddetle tavsiye ederim.

17 Eylül 2021  • 4 Boyutlu Ultrason

Ayrıntılı ultrason için gittik gayet güzel sıcak karşılama oldu zamanında kontrol yapıldı doktor beyin detaylı anlatımları güzeldi.

13 Eylül 2021  • Sezeryan Doğum

Barış beyin adını riskli gebelik üzerine çok kez duymuştum. Daha önce servikal yetmezlik sebebi ile 20. Haftada ikiz gebelik kaybım oldu. Arkadaşlarımın referansı üzerine de bir çok araştırmadan sonra 2. Gebeliğimin 8. Haftasında tanıştık. Eğer tedavi sürecini (aşılama / tüp bebek ) uyguladığını bilmiş olsaydım o süreçte de kendisini tercih ederdim. İyiki bizim doktorumuz olmuş. Kendisinin hamileliğim sürecindeki özverisi, dikkatle tüm şikayetlerimi önemseyip dinleyişi, her kafama bir şey takıldığında sakinlikle açıklayıp beni rahatlatması, saat kaç olursa olsun kaç haftalık hamile olursam olayım telefonlarımı sabırla açışı :) (benim için en hassas konuydu ) ve sayesinde sağlıkla çocuğumu kucağıma alışım. İyiki tanımışım iyiki Barış beyle yollarımız kesişmiş. Binlerce kez teşekkür ederim. Bb klinik ailesi iyiki varsınız.

6 Eylül 2021  • Normal randevu

Detaylı ultrason amaçlı gittim gerek karşılama olsun gerek kontrol esnasındaki tavır cok acıklayıcı ve net ti teşekkürler

31 Ağustos 2021  • 4 Boyutlu Ultrason

Erken detaylı ultrason için gittik. Tüm ayrıntıları detaylariyla görüp endiselendirmeyerek aktardılar. Korkulacak birşey olmadığı söylediler. Gerek ilmi gerekse insanligiyla kesinlikle 4/4 luk bir doktorsunuz. İyiki varsınız. Buradan da tekrar çok ama çok teşekkürler..

31 Ağustos 2021  • Sezeryan Doğum

Doktorumuz Barış Büke 12 haftalıkken bebeğime omfalosel tanısı koydu. Herkes kadar kolay bir gebelik yaşamadım fakat doktorumuz sayesinde doğuma kadar endişelerimin yerini rahat bir gebelik süreci takip etti. Sorularımıza her zaman yanıt bulabildik. Doğum sonrası için de gereken ne varsa hepsini ayarladı doktorumuz. Sayesinde istediğimiz şekilde doğumum gerçekleşti. Bebeğim bu tanıdan dolayı ameliyat oldu. 15 gün küvezde kaldı . Sonrasında çok şükür ki sağlıkla kucağımıza aldık. Riskli gebeligimden dolayı doktorumuz hem doğuma kadar olan süreci hem de doğumdan sonraki süreci yönetti. Kısaca diyebilirim ki Doktorunuz Barış Büke hamilelik döneminizde size ne diyorsa harfi harfine uygulayın:). Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız

26 Ağustos 2021  • Sezeryan Doğum

Hamileliğimin başından beri gittiğim, bir kaç gün önce kızımı sağlıcakla kucağıma almamı sağlayan, ne randevularda ne de doğumda asla sorun yaşamadığım canım doktorum.İyi ki barış bey ve yine hamile olsam yine gideceğim doktor kendisi. Hamile olduğumu öğrendiğim zaman tanıştım kendisiyle. En başından beri çok ilgili çok samimiydi. Daha ben sormadan her şeyi her zaman detaylıca anlattı. Aynı soruları defalarca sormama rağmen hiç bir zaman bıkmadan ve sabırla sakinlikle defalarca cevapladı. Aklıma takılan en basit şeyi bile çekinmeden sorabildim. Randevu günlerini iple çektim. Randevulardan sonra kalbim hep rahat çıktım. Ne kadar teşekkür etsem az. İyi ki varsınız iyi ki bu güzel yolculukta sizinleydim. Sonsuz teşekkürler.

25 Ağustos 2021  • Diğer

Barış hocamla tanıştığımda 8 haftalık gebeydim, öncesinde 4 kez kimyasal gebeliğim mevcuttu, İyi bir perinatolog arayışı sonucu ulaştım kendisine, iyi ki de ulaşmışım,içimdeki korku ve endişeyi daha ilk muayenede silip atan, sakin ve kendinden emin tavırlarıyla içimde inanılmaz bir güven duygusu yaratan muhteşem bir doktordur kendisi, her muayenede güleryüzle bizi karşılar, bebeğimle ilgili uzun uzun bilgiler verirdi, kafamda hiç bir soru işareti kalmadan rahat bir şekilde evime döner bir sonraki randevuyu iple çekerdim, sayesinde 9 ay sağlıklı ve güzel bir gebelik geçirerek meleğime kavuştum, doğum sonrasında da sanki hiç sezaryen olmamışçasına günlük hayatıma dönebildim,kendinizi ve bebeğinizi hiç tereddüte düşmeden Barış hocamın bilgisine ve değerli kişiliğine emanet edin asla ama asla pişman olmayacaksınız, iyiki varsınız hocam sizi seviyoruz

24 Ağustos 2021  • Normal randevu

Barış hocamı 3 bebeğimi kaybettikten sonra tanıdım keşke yollarımız daha önce buluşsaydı. Bunca zaman bulunmayan sorunu dikkati ve tecrübesi ile ilk randevumuzda buldu ve tedaviye başladık. Daha önceki doktorumun göremediği tüp problemimi fark etti ve hemen ameliyata girdik.bundan sonra kendisiyle herşeyin daha güzel olacağına inanıyorum. Teşhisinden ve kararlarından kesinlikle şüphe duymayacaginiz tek doktor. Anlayışınız, yakın duruşunuz ve verdiğiniz güven için sonsuz teşekkürler.

24 Ağustos 2021  • Sezeryan Doğum

Bebeğimde genetik rahatsızlık olabileceğini söylemişlerdi ensesinde kist olduğunu söylediler 13. Haftada ancak Barış Bey bizi çok rahatlattı herhangi bir sorun olmayacağını söyleyerek çok rahat bir hamilelik süreci geçirmemi sağladı. Doğum sırasında çok ilgilendi eşi ve ekibi sayesinde çok rahat bir gebelik geçirdim ne yapsak hakkını ödeyemeyiz iyi ki yollarımız kesişti tombul yanaklı bir bebeğe kavuşmamızı sağladı canımız doktorumuz

24 Ağustos 2021  • Normal (Vajinal) Doğum

Her iki hamileliğimde de hep benimle olan harika doktorum ve harika ebem Muhteşem ekiple muhteşem doğumlar olur

3 Ağustos 2021  • 4 Boyutlu Ultrason

Hamilelik sürecimdeki detaylı ultrason için gitmiştim. Çok memnun kaldım. Güzel bilgiler verdi bize.

26 Temmuz 2021  • Normal (Vajinal) Doğum

Ssvd nin kralı,güler yüzlü,sakin,net,samimi ve daha birçok şey yazılabilecek değerli doktor. İlk sezaryen doğumumdan sonra normal doğum için kendisine başvurdum. İyiki gitmişim de böyle güzel bir 9 ay geçirip sonunda prensesler gibi doğum yaptım. Bilgisi,özgüveni,ikna ediciliği sayesinde korkmadan sabırla destekçimiz oldu. Teşekkürü borç bilirim öneririm ve çok severim kendilerini.

14 Temmuz 2021  • Sezeryan Doğum

Gebeliğimi bilmeden rahatsızlığım için ilaç kullanmıştım ve bu durumdan dolayı korkularımız vardı. Barış Beyin bilgisine tecrübesine güvendiğimiz için başından sonuna kadar bu süreci onunla geçirdik. Doktorumuz titiz, detaycıdır her muayenede bebeği detaylı kontrol etti, aklımızdaki soruları hep aynı sakinlik ve sabırla cevapladı. Riskli gördüğü durumları açıkça paylaştı ve çözüm yollarından bahsetti. Biz bu süreci Barış Beyin sayesinde çok mutlu ve huzurlu geçirdik, sağlıkla bebeğimize kavuştuk.

Sevgili doktorumuz Barış beye ve ekibine sonsuz teşekkürler.

28 Haziran 2021  • Normal randevu

Bazı şüphelerden dolayı doktorumun yönlendirmesi ile ayrıntılı ultrason için Barış Büke'ye giderken aklımda kalbimde binbir türlü soru işareti vardı. Ama Barış hocamın sonsuz güven veren tutumunu ve titizliğini görünce devamında da bb klinikten ayrılamadım. Geri kalan süreçlerde tüm soru işaretlerimi tek tek aydınlattı, içim rahat edene kadar tane tane anlattı. Her muayene sonunda Barış hocamdan 'iyiyiz'i duymanın mutluluğunu tarif edemem, iyi ki yollarımız kesişti. Bizi oğlumuza sağlıkla kavuşturdukları için sonsuz teşekkür ederim.

23 Haziran 2021  • Diğer

Tüp bebek tedavisi ve doğum. Barış bey sizden ve çalışanlarınizdan Allah razı olsun, çok teşekkür ederiz!

22 Haziran 2021  • Diğer

Dondurulmuş embriyo transferi ile ilgili görüştük, tedavinin ilerleyen süreçte nasıl ilerleyeceğine yönelik bilgilendirmesi yaklaşımı çok güzeldi. Teşekkür ederiz.

28 Mayıs 2021  • 4 Boyutlu Ultrason

22 haftalık hamile olarak detaylı ultrasona gittik. Eşimle beraber girebildik. Hoş sohbetti kısa bir iki gülüşmemiz oldu. Bebeğimizin her şeyine baktı. Detaylı ultrasonun minimum 40 45 dk sürdüğünü duymuştum fakat biz 20 dk da bitirdik detaylı ultrasonu. Cd ve bebeğin yüzünün olduğu fotoğrafı verdi çıktı olarak. Sevimli ve ilgili bir doktordu. Kurum temizdi. Teşekkürler kısacası

21 Mayıs 2021  • Normal randevu

Verdiği açıklayıcı bilgiler ve yönlendirmelerinden çok memnun kaldım , gebelik öncesi ve sürecinde aklınızda soru işareti bırakmayacak bir doktor teşekkür ederim

12 Mayıs 2021  • 4 Boyutlu Ultrason

Normalde İstanbul’da yaşıyoruz ama detaylı ultrason zamanı İzmir’de olduğumuz için Barış beyi tercih ettik. İlk çocuğumuz ida hiç bu kadar detaylı bilgiler anlatılmamıştı bize sanki ilk defa dinliyor gibiydik ilgisinden ve alakasından, detaylı anlatımından çok çok memnun kaldık.22. hafta için de ayarlayıp tekrar kendisini ziyaret etmek istiyoruz teşekkür ederiz

11 Mayıs 2021  • Normal randevu

O kadar memnun kaldım ki anlatamam detaylı ultrason için gitmiştim bugun sağolsun 3 kere bile soktu beni yüzünü göstermedi bebiş en son görenildik baya uğraştı doktor bey içimi rahatlattı her konuda şiddetle tavsiye ederim

10 Mayıs 2021  • Normal randevu

0,54 amh seviyem olduğundan 2. Tüp bebek tedavimin ardından hamile kaldım ancak 2li tarama testinde down sendromu riski nedeni ile perinatolog bulmam tavsiye edildi, birçok tavsiye üzerine barış bey ve muhteşem ekibi ile yollarımız kesişti. Kendisi ilk muayenede beni ve eşimi rahatlatarak hiçbir riski olmadığını bebeğinin normal gebelikte ki bebekler kadar sağlıklı olduğunu söyledi ve eşimle yolumuza kendisi ile devam etmeye karar verdik çünkü gerçekten ilgisi, alakası, yaklaşım tarzı ile bizi rahatlattı. Şu an 39.haftamdayım,şükür hiçbir sorunumuz olması,doğuma az kaldı.Her ihtiyacım olduğunda rahatlıkla kendisine ulaşabiliyorum. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz biz çok memnunuz.

4 Mayıs 2021  • Normal randevu

İlk hamileliğim ve doğumum gerçekten çok problemliydi. Rahatsızlığımin ne olduğunu kızım erken doğana kadar anlayamadı bile doktorlar. Acil ameliyata alındığım devlet hastanesindeki doktor eğer ikinci bir çocuk düşünürsem uzman bir perinotoloğa gitmemi söylemişti. Eşimin çalıştığı yerde ki birinin tavsiyesi ve internet yorumlarına bakarak Barış beye gittik. Açıkçası hayatımda iyi ki dediğim nadir kararlardan Barış beye gitmek. Çok ilgili nasıl derseniz herşeyi en ince ayrıntısına kadar sizin anlayacağınız şekilde açıklıyor işin içinden çıkamıyorsaniz farklı alternatifler öneriyor. Gebeliğin doğal ilerlemesi taraftarı. Gerekmedikçe müdahale etmek istemiyor etmiyor da. Biz dokuz ay boyunca iki kez kalp atışı dinledik. Bebeği rahatsız etmenin gerekli olmadığını söylemişti. Ultrason da ise çok tutmuyor hemen bakıp sonlandırıyor. Her görüntüyü tek tek açıklaması çok iyiydi bizim için. Aklınıza gelen en saçma şeyi bile sorabilirsiniz. Tebessüm ederek cevaplıyor. Kısacası stresli geçen benim gibi sorunlu gebeliklerde tam da ihtiyacınız olan şey. Çok güzel geçti hamileliğim sayesinde. Klinik ise gayet ferah çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü. Yüz yüze de çok teşekkür ettim ama.buradan da ayrıca teşekkürler

29 Nisan 2021  • 4 Boyutlu Ultrason

Barış beye önce 4boyutlu ultrason sonra bebeğimin karın çevresi gelişme geriliği için gittim. İki muaynede de kafamdaki tüm soru işaretlerini silip attı. Çok ilgili,güler yüzlü ve tecrübeli bir doktor. İki muaynemde de çok memnun kaldım,tereddüt etmeden gidilmesini öneririm

21 Nisan 2021  • 4 Boyutlu Ultrason

Harika bir hekim .Tanıdık tavsiyesiyle gittim ve herkese tavsiye ederim. Hamileliliğimin 5.ayında detaylı ultrason icin gittiğimde endişelerim vardı . Fakat sakinlik ve derin tecrübeleriyle tüm sorularımı hiç sıkılmadan yanıtlayarak içimi rahattı.Güleryüz,ilgi ,detaylı açıklamalar ve inanılmaz enerjisi doğru tespitlerle içimizi rahatlattığı için sonsuz teşekkürler ...En iyisi ve en doğru kararım BARIŞ BÜKE

19 Nisan 2021  • Normal randevu

23 haftalık hamileyim. Şu ana kadar Barış Bey'in hem insanî yönünden hem de uzmanlik alanındaki bilgilendirmelerinden çok memnunuz. Riskli bir gebelik sürecinden geçmeme rağmen yaklaşımı sayesinde gayet huzurluyum. Hamilelere Barış Bey'e gelmelerini tavsiye ediyorum.

17 Nisan 2021  • Doğum Öncesi Eğitim Ve Doğuma Hazırlık

Karşılama, Cana yakınlığı, bilgisi, yol göstericiliği ile mükemmel bir doktor. Doğum ile ilgili her türlü sorumu yanıtlayarak, süreci beraber yürüteceğim tecrübesiyle bana yardımcı olan en mükemmel doktor.

9 Nisan 2021  • Doğum Öncesi Eğitim Ve Doğuma Hazırlık

Gebeliğimin 10.ncu haftasıydı doktorumuzun önerisi ile Barış Bey'e geldik iyi ki de geldik diyorum çünkü en küçük ayrıntısına kadar siz ve bebeğiniz ile ilgili herşeyi aktarıp doğru yolu gösteren güven veren yaklaşımı ,Mümine Hanım'ın doğum koçluğu sayesinde en ufak endişe duymadan hamilelik sürecini bitirip harika bir doğum yapıyorsunuz. Kesinlikle tanışmanızda fayda var gittiğinizde anlayacaksınız. Teşekkürler BBclinic Ailesi

Sevinç D.

9 Nisan 2021  • Normal randevu

Çok gergin gittiğim bir randevuydu. Başka bir doktorda 2 kez aşılama denemiş ve direkt tüp bebek merkezine yönlendirilmiştik. Barış beyle görüstügümüzde diger aşılamalarin ezbere yapildigi rahim filmi bile cekilmeden oldugu icin verimli olmadigi bilgisi aldik. Önce rahim filmim cekildi. Simdi yeniden aşılama deneyecegiz. Teşekkür ediyoruz bize umut oldu.

29 Mart 2021  • Sezeryan Doğum

Mükemmel doktor, mükemmel ekip. İyiki Yollarımız kesişmiş ve hamilelik sürecimi bu güzel insanlar ile geçirmişim. Korkularımı, sorularımı tüm samimiyeti ile sıkılmadan açıklayan canımız doktorumuz Barış Büke. En büyük korkum olan doğumu en güzel şekilde geçirmemi sağlayan doktorumuz iyiki varsınız. Hersey için çok çok teşekkürler. Canımız yavrumuza sağlıklı bir şekilde kavuştuk Bir daha olsa bu güzel süreci yine Barış Hocam ve güzel ekibi ile geçiririm.

24 Mart 2021  • Diğer

Barış Bey gerçekten çok iyi bir doktor. Bir süre çocuğumuz olmadığı için eşimle birkaç doktor gezdikten sonra tavsiye üzerine Barış Bey'le görüştük. Gerek ilgi gerek bilgisiyle bize fazlasıyla güven verdi. Güzel bir hamilelik sürecinin ardından, çok şükür, şu an çocuğumuzla beraberiz. Şahsen etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum. Güleryüzü, samimiyeti, destek verici, hatta bir abi gibi yaklaşımıyla, kıymetli eşinin ve ekibinin de destek ve içtenliğiyle güzel bir süreç yaşadık. Doğumda da Barış Hocamın verdiği güvenle rahat bir doğum geçirdim. Bizi bazı doktorların saçma ve üzücü yönlendirmelerinden kurtarıp çocuğumuza kavuşmamızda bize yardımcı olduğu için, gözümde gerçek bir "hekim" olan Barış Hocama her daim minnettarız..

20 Mart 2021  • Sezeryan Doğum

Her ay heyecanla gittiğim yerdi klinik ilk riskli gebeligimde bile içimi ferahlattı temizlik,ilgi,güleryüz ve güven veren bir doktor sağlıkla kavuşturdu beni kızıma iyiki siz Barış hocam

20 Mart 2021  • Normal randevu

Barış bey ve bb clinic ailesi ile tanışmamız büyük bir şans bu zorlu süreçte gerek yüz yüze gerekse telefon ile yanımızda oldular desteklerini eksik etmediler daha önce tanışsaymışız her gebenin Barış Beyle tanışmasını temenni ederim. Kızımı sağlıkla kucağımıza aldık. İyiki tanışmışız BARIŞ BÜKE ve BB CLINIC

20 Mart 2021  • Normal randevu

Üstün hekimlik bilgisi ile eşimin gebeliğini tüm risklere rağmen kusursuz yöneten,İnsanlığı ve babacan kişiliği ile bizi her zaman el üstünde tutan doktorumuz,abimiz İyi ki varsın,İyi ki seni tanımışız.BBClinic ailesi sizi seviyoruz.

10 Mart 2021  • 4 Boyutlu Ultrason

İkinci defa ziyarette bulunduğumuz Barış Bey'e detaylı ultrason kontrolümüzde gerek ilgisiyle, gerek bilgisiyle bizim oradan mutlu pozitif çıkmamızı sağladığı için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır :) gözünüz kapalı güvenebilirsiniz . Kendisini iyi ki tanımışız ayrıca belirtmek isterim ki klinikteki herkes çok güler yüzlü, çok sıcak iyi ki varsın BBCLİNİC

25 Şubat 2021  • 4 Boyutlu Ultrason

Detaylı ultrason için gittik barış hocama çok memlun kaldık herşeyi okadar güzel açıklayıcı anlattıkı aklımızdaki bütün soruları gönül rahatlığlı ile cevapladı teşekkür ederiz ederiz kendisine iyiki varsınız Barış hocam ;)

8 Şubat 2021  • 4 Boyutlu Ultrason

Barış hocamızı ilk gebeliğimden tanıyor biliyorum detaylı ultrason için yine gittim. Sağolsun yine içimizi rahatlattı gebeliğimin 23. Haftasında rahat nefes almamı sağladı onun bilgisine tecrübesine ve anlaşılırlığını seviyorum.. tavsiye edebileceğim izmirde iyi bir perinatolog herşey için teşekkür ederim

4 Şubat 2021  • 4 Boyutlu Ultrason

Detaylı ultrason için gittim herşeye bakıldı çok memnun kaldım çok ilgili bi doktordu. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim

1 Şubat 2021  • 4 Boyutlu Ultrason

Ayrıntılı ultrason için gittim kendisine ilgisi, bilgisi anlatımı herşey mükemmel di gerçekten harika bir doktor kesinlikle tavsiye ederim

23 Ocak 2021  • 4 Boyutlu Ultrason

Detaylı ultrason yaptirdik. Aklımıza takılan sorularımızın cevabını aldık. Çok memnun kaldık. Ilgi ve alâka için teşekkür ederiz.

21 Ocak 2021  • 4 Boyutlu Ultrason

Barış Bey'in ve yardımcılarının ilgisi yaklaşımı detaylı anlatımı cok çok güzeldi. "

Detaylı ultrasonum sonucunda hem bilgilendik hem cok memnun kaldik Başarılarızın devamını dilerim.

18 Ocak 2021  • Sezeryan Doğum

Ilk gebeligimde Izmir disinda yasiyordum ve riskli bir gebelik gecirmistim.Baris bey ile ikinci gebeligimde tavsiye uzerine giderek tanistim ve iyi ki diyorum cunku riskten uzak hatta sanki o eski yasadiklarim hic yasanmamis gibi keyifli bir gebelik donemi gecirdim.benim stres ve korkularima sakinligi ve huzur veren destegi ile yol gostericimiz oldu sonunda da saglikla bebegimizi kucagimiza aldik.her muayenede detaylica herseyi anlatmasi sabirlica sizi dinlemesi ile tanisabilecegimiz en iyi doktorumuz Baris amcamiz iyi ki varsiniz...

18 Ocak 2021  • 4 Boyutlu Ultrason

Ayrıntı ultrason için muayene oldum Barış bey 'e. İlgisinden ve anlayacağımız şekilde bizi aydınlatmasıdan memnun kaldık, teşekkürler..

9 Ocak 2021  • 4 Boyutlu Ultrason

Detayli ultrason icin gitmistik. Hastanedeki doktorumuz yonlendirmisti. Gayet memnun kaldik. Tavsiye ediyorum.

28 Aralık 2020  • 4 Boyutlu Ultrason

Barış Bey'e hamileliğimin 22. haftasında perinatolog arayışı sonucu başvurduk. Muayene öncesi ekibinin tutumundan itibaren, muayene esnasında da kendisinin profosyenel yaklaşımı ile doğru yerde olduğunuzu hissediyorsunuz. Pozitif, sağduyulu ve oldukça deneyimli bir hekim olduğunu belirtmek isterim. Şayet kadın hastalıkları ve doğum süreci ile ilgili bir hekim arayışındaysanız, kendisiyle yollarınızın kesişmesini dilerim.

22 Aralık 2020  • 4 Boyutlu Ultrason

Milastan ayrıntılı ultrason için tercih ettik Barış beyiiyi kide etmişiz çok çok memnun kaldık.detaylı ultrason incelemeleri ve sıkılmadan sorularıma verdığı cevaplar beni fazlasıyla mutlu etti.klinik çok ama çok temiz personeller çok ilgili.tesekkürler Barış bey iyi ki geldik iyi ki sizi tanıdık

21 Aralık 2020  • 4 Boyutlu Ultrason

Detaylı ultrason taraması için doktor beyi tercih ettik. Bir anne adayı için en önemli tetkik ve bu yüzden çok tedirgindik. Çok şükür ki doktor bey tek tek herşeyi anlattı ayrıntılı bir şekilde inceledi yavrumuzu çok memnun kaldık. Kafamızda hiç bir soru işareti kalmadı tedirgin gidip çok mutlu ayrıldık. Hemşiresinden, sekreterine kadar tek tek teşekkür ederiz. Çok steril ve ferah bir ortamdı çok memnun kaldık.

19 Aralık 2020  • 4 Boyutlu Ultrason

Ekip olarak çok güleryüzlü ve ilgililer Barış bey de bizi bebeğimiz hakkında çok ayrıntılı bilgilendirdi. Kesinlikle tavsiye ediyoruz :)

19 Aralık 2020  • Sezeryan Doğum

Hamileliğimin 20.haftasında başka bir doktorun bebeğe detaylı ultrasonda donen sendromlu diyip bebeğimi aldırmam konusunda beni ikileme düşürüp başka bir doktor arayışı sayesinde tanıştığım mükemmel işinin ehli bir hekim. İyi ki yollarımız kesişti sayesinde tatlı kızımıza sağlıklı bir şekilde kavuştuk .Kelimelerle anlatamayacağım kadar ilgili kibar Babacan hastasına değer veren herşeyi en ince detayına kadar anlatan eşi benzeri olmayan her aradığımızda cevap veren yardımcı olan en ince detayına kadar inceleyen mükemmel bir hekim Herkese güvenle tavsiye edebileceğim bir hekim iyi ki varsınız iyi ki sizi tanıdık başarılarınızın devamını dilerim

14 Aralık 2020  • Sezeryan Doğum

Barış Beyle 16. Haftada kesişen yollarımız kızımıza kavuşmamızla taçlandı.sakin ve detaylı açıklamaları ile icimizi ferahlatan stresten uzaklaştıran yaklaşımı bize mutlu bir sürec yaşattı.yine yeniden görüşmek dileğiyle. Iyiki varsınız Barış Buke ve güzel ekibi

12 Aralık 2020  • Diğer

Isini bilen kaliteli bir doktor.

Tavsiye ederim.

Bebegimin tum organlarini taradi.

Ilgisi cok iyi

Calisanlar kibar.

Hersey gûzel tesekur ederim.

11 Aralık 2020  • Diğer

Erken haftada ayrıntılı ultrason için gitmistim, guzel tane tane anlatimiyla bebege dair herseyi detayli bir sekilde aciklamasindan cok memnun kaldim. Tesekkur ederim kendisine ve calisma arkadaslarina.

21 Kasım 2020  • Diğer

Eşimin Riskli gebeliği mevcut bilgisi tecrübesi ilgi ve alakası harikulade.izmire tayin olmamız nedeniyle yabancısı olduğumuz bı ilde iyiki sizinle karşılaştık.esimin 2. Gebeliği bu zamana kadar bizim aklımızda hiçbir soru işareti kalmayacak şekilde her ayrıntıyı hiç bıkmadan usanmadan anlatması bizi çok mutlu etti.Herhangi bı sorunda her zaman arayıp sorabileceginiz aileden birisi.Calisan personel çok güler yüzlü,Muayenesi tertemiz. Herkese tavsiye ediyorum.İyiki doktorumuzsunuz Herşey için Çok teşekkürler..

20 Kasım 2020  • Sezeryan Doğum

Her zaman güleryüzlü ve cok dikkatli ve cok aydınlatıcı ve halden anlayan...kendisine guveniyorum..birlikte yolculuğumuzu 10kasimda tamamladik bebegimizi saglikli bir sekilde kucagimiza aldik,herkese tavsiye ediyorum

17 Kasım 2020  • 4 Boyutlu Ultrason

Doktorumuz Bahar Baykal bebeğimizin tek böbreğin de bi sıkıntı gördü kendisi detaylı ulturoson istedi ve bizi Barış beye yönlendirdi. BARIŞ bey güler yüzlü ve samimi bi şekilde karşıladı. Kendisine çok teşekkür ederiz. Evet tek böbrekte bi sıkıntı varmış ama hayati riski yokmuş bizi bu konuda bilgilendirip rahatlattı. Kendisine tekrar teşekkür ederiz.

13 Kasım 2020  • Sezeryan Doğum

Barış bey ile hamileliğimin 5 haftasında tanıştım. Sürecim boyunca verdiği bilgiler ve ilgi alakası sayesinde Bir doktora sonsuz güven duymanın kıymeti önemi ikinci bir can taşırken çok daha çok anladım Ben çok şanslıyım ki barış beyi buldum hem ilgi alakası hem samimiyeti ile harika bir süreç geçirdim. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum

11 Kasım 2020  • Normal randevu

15 haftalik hamileyim endiselerim vardi ,mutluluga donustu ...detayli aciklamalariniz icin cooook tesekkuredrim ...

11 Kasım 2020  • Normal randevu

23. Gebelik haftamda detaylı ultrason için gittik. Barış bey bize her şeyi tek tek açıklayarak gösterdi. Bebeğimizle ilgili aklımızdaki tüm soruları cevapladı. İyiki gitmişiz dedik:)

8 Kasım 2020  • Normal (Vajinal) Doğum

Gebeligimin 12.haftasinda bebeğimin ense kalınlığı yüksek çıktığı için panik halindeyken Barış beyle tanistik. Bebegin gelisimiyle ilgili bize herşeyi teker teker anlatarak, her gittiğimizde detaylı ultrason görüntüleriyle bizi bilgilendirerek, içimizi çok rahatlattı ve gebelik surecimin rahat ve mutlu geçmesinde çok buyuk katkısı oldu. Normalde sabırsız ve panik biriyim, Baris beyin sakin tavri, her seferinde en saçma sorularıma bile akıllıca ve tane tane anlatarak cevap vermesi, bu süreçte benimde sakin kalmamı ve randevularima çok mutlu gitmemi sagladi. Ayrıca sizi bu süreçte onemsedigini o kadar hasta arasından sizin surecinize hakim olduğunu her randevuda hissediyorsunuz bence en önemli şeylerden biri bu. Gebelik sürecini böyle bir doktorla geçirmek ve sonrasında normal doğumla taclandirmak çok güzeldi. Herkese tavsiye ederim.

7 Kasım 2020  • Normal randevu

Hem bilgi ve becerisine hem de insanlığına hayran kaldığım sayın Doç.Dr. Barış Büke’ye oğlumuzu sağ Salim kucağımıza almamızı sağladığı için binlerce teşekkür ederim.

4 Kasım 2020  • Diğer

İkizlerime hamileyken çok ağrım vardı, normalin dışında kramplar hissediyordum ki daha 17-19 hafta arasındaydım. . Tesadüfen İzmir’e gitmemiz gerektiğinde perinatoloğa görünmek istedim ve sevgili hocamız Barış Büke muayene eder etmez açılma olduğunu 2 hafta daha geç kalsaydım bebeklerimi kaybedeceğimi söyledi. Ertesi gün küçük bir operasyonla serklaj dikiş atıldı ve bebeklerime 35. Haftada sağlıklı bir şekilde kavuştum kendisine muayene olmasaydım çocuklarımı kaybedecektim.. Sayesinde Deniz ve Arya şu an 2.5 yaşında tekrar tekrar hocamıza teşekkür ederim.

12 Ekim 2020  • Sezeryan Doğum

Baris bey isinde gercekten ehli bi doktor gebeligim suresince sabrı ve aydın bilgileriyle cok motive etti beni emin ellerde oldugumu hissettirmisti ikiz gebeligim suresince okadar rahat ettirdiki hersey icin cok tesekkur ederim hic dusunmeden baris beyi tercih edin cunku hem guvenilir hemde sonsuz mutis doktordur kendisi.iyiki var iyiki tanidim baris beyi

12 Ekim 2020  • Normal randevu

Doktor Barış Büke ile İnternet araştırmalarım neticesinde tanıştık. Çok titiz biriyim. Makaleler okuyan, araştıran birini memnun etmek kolay değildir. Ilımlı ve açıklayıcı tavrı, anlayışı ve bilgisi bizi çok memnun etti. Sıkıntılı bir süreci sayesinde sağlıklı bir şekilde geçirdim. Hamilelikte kesinlikle güvenilir adres. İnşallah bebeğimi sağlıkla kucağıma alacağım. Doktoruma çok güveniyorum.

8 Ekim 2020  • Normal randevu

Barış bey gerçekten harika bir doktor.her gittiğimde bebeğimle ilgili her şeyi tek tek anlatarak açıklıyor.bize karşı yaklaşımı da çok iyi ne zaman bir şey sorsam hemen dönüş yapıp cevaplıyor.Kendi ultrasonda her şeyi görse bile biz de görene kadar uzunca bir süre uğraşıyor.Emin ellerde olduğumuzu bildiğimiz için çok rahatız.Düşünmeden gitmenizi öneririm.

24 Eylül 2020  • Normal randevu

Harika bir insan harika bir doktor 35 hastamıza kadar geldik minnetarim ve kesinlikle çevreme ısrarla tavsiye ediyorum hiç bir yerde vakit kaybedilmesin pozitif hoşgörülü bir doktor ben kendisinin hastası değilken bile bebegimi kaybetmistim bir kere bile rahatsız olmadan benim sorularimi cevaplayıp yardımcı olmak için ictenlikle ilgilendi bu yüzden seçtim kendisini iyikide rabbim karsilastirdi bizi ve bir kaç hafataya kadar nasipse insallah oglumuzu kucagimiza alicaz o ani heyecanla bekliyoruz ben babasi ve efe abisi ile

1 Eylül 2020  • 4 Boyutlu Ultrason

Barış Bey harika bir hekim.Aklımda milyonlarca soruyla gittiğim halde çıkarken inanılmaz rahat ve mutlu hissettim. Tek tek özenle bebeğimizin her noktasını inceledi ve anlayabileceğimiz şekilde anlattı. Kendisine yüzlerce kez teşekkür ettim ama buradan da tekrar teşekkürlerimi sunuyorum

26 Ağustos 2020  • 4 Boyutlu Ultrason

Barış Bey, detaylı ultrason muayenemizde önemli olan tüm noktaları ayrıntılı açıklama yaparak incelediği ve bundan sonrası için dikkat edilmesi gereken durumları incelikle ve çok sade bir dil kullanarak anlattığı için konuya daha iyi hakim olmamızı sağladı. Güler yüzü ve samimiyeti için çok teşekkür ederiz..

19 Ağustos 2020  • Normal randevu

Polikistikover sendromum mevcut doktor bey ile bu sendrom ile hamile kalmakta zorlandığım süreçte karşılaştık. bilginin ve tecrübenin kendisine kattığı özgüven size doğru yerde olduğunuzu hissettiriyor... çok özenli işlemlerin tıkır tıkır yürüdüğü çok temiz bir klinik... kafamda onlarca soru ile gittiğim randevudan tüm sorularım yanıtlanmış içim rahat ayrıldım.... kesinlikle tavsiye ediyorum

18 Ağustos 2020  • Sezeryan Doğum

Hamile kalmaya karar verdiğim de tanıştım kendisiyle. İlk kontrolden doğuma kadar birlikteydik. Her konuda yanımızda oldu en saçma sorularımıza bile sıkılmadan bıkmadan cevap verdi. Doktordan ziyade arkadaş abi oldu bizim için. Ben dokuz ayımı keyifle neşeyle her muayene gününü iple çekerek geçirdim. Kliniğe girer girmez tüm ekibin enerjisi size de geçiyor. İyi ki tanıdım sizi.

18 Ağustos 2020  • Normal randevu

Ben 3 kayıptan sonra Barış Beyi buldum. İyi ki de bulmuşum diyorum. Uyguladığı tedavi sayesinde kızıma kavuştum şükür ve 9 ay boyunca her soruma tatmin edici cevaplar aldım. Gergin girdiğim kontrollerden hep çok rahatlamış olarak çıktım. Gece gündüz her zaman ulaşabildim ve her defasında aynı ilgiyle cevaplarını verdi. Sezaryen doğum en korktuğum şeydi ama çok kolay geçti ve ağrım filan olmadı diyebilirim. Barış Hocama her şey için çok teşekkür ederim.

15 Ağustos 2020  • Sezeryan Doğum

Sayesinde bebegimizi sağ sağlim kucağımiza aldık tanıdığım en iyi en ilgili doktor iyiki var iyiki yolumuz kendisinden geçti

15 Ağustos 2020  • Normal randevu

Benim bir düşügüm ve 6 aylık doğan bebeğimin ölümü üzerine tekrar hamile kaldım iltihaplı romatizma, kan pıhtılaşma ve haşimato troiti gibi hastalıklarım olduğundan tedirgin ve riskli bir hamileliğin 8. Haftasında tanıştım barış hocamla her aramada ulaşmam ve her gitmemde beni rahatlatan ve detaylı bilgileriyle bizden birisi olan barış hocam 30. Haftaları zor görürsün diyenlere inat 38. Haftamızda doğum yapmamı sağladığı için teşekkürlerimi borç bilirim eşim ve kızım ile tam bir aile olmamızı sağladığı için önce Rabbime daha sonra Barış hocam, Mümine ebemize ve Bb kliniğe teşekkür ederiz iyiki varsınız

12 Ağustos 2020  • Normal randevu

Tehlikeli hamılleık ve dogum uzerıne Baska bir doktor vasıtası ile geldım bebegın eşi rahime yakındı ve kanama sonucu geldım ama iyikı gitmişim 1 saatlik muayene sonucunda 3 gunluk butun stresimi geriye bıraktım bundan sonraki surecte ınsallah doktor bey ile devam edıcez tesekkur ederim hersey ıcın tek tek 1 saat ilgilendiğiniz ıcın cok sagolun..

26 Temmuz 2020  • 4 Boyutlu Ultrason

Tavsiye uzerine sehir disindan gelip riski yuksek çıkan 3lu test sonucumuz icin detayli ultrasona girdik. Doktor beyin tecrübesi,bilgisi,empatisi,verdigi guven duygusu, her seyden once insancil ve hasta psikolojisinden anlayan tavri sayesinde gozumuz kapali tekrar gelicez.

17 Temmuz 2020  • Normal randevu

Barış Bey ve ekibini gönül ferahlığı ile tavsiye ediyorum. Hamilelik sürecinde detaylı kontrollerinden çok memnun kaldık.

27 Haziran 2020  • Normal (Vajinal) Doğum

İlk hamileliğimde hep doğum anı önemli diyordum ve doğumdan kaynaklı tortikolis teşhisi konulmuştu bebeğimize. Uzun bir egzersiz dönemi yaşamıştık ve süreç çok zorluydu bizim için. Bu doğumumda ise sağlıkta tanıdık arkadaşımızın tavsiyesiyle Barış Beyi bulduk. Kendisiyle de konuştuk bu durumu. Her an ulaşabiliyor olmamız, her sorunumuza cevap buluyor olmamızın dışında doğum anı önemliydi yine benim için. Doğumda biricik, güleryüzlü Mümine ebemiz ve canımız doktorumuz Barış beyle beraber bebeğimizi kucağımıza güvenle aldık.

25 Haziran 2020  • Normal randevu

Canımızı sıkan bir süreçte tavsiye üzerine BB Clinic'ten randevu alarak Barış Büke ve BB Clinic ailesi ile tanıştık. Barış bey herşeyi o kadar güzel açıklayarak ve pozitif bir yaklaşımla anlattı ki kendisine çok güven duyarak ve bebeğimizin hiçbir sorunu olmadığını anlayarak klinikten ayrıldık.Tüm güler yüzlülükleri ve profeyonellikleri ile Bb Clinic ailesi ve Barış Büke bu işin gerçekten duayenleri.

22 Haziran 2020  • Sezeryan Doğum

Barış Beyle tanışmamız bir tanıdığın tavsiyesi üzerine oldu.Ard arda bebek kayıpları bizi inanılmaz mutsuz ve inancımızın kaybolmasına neden olmuştu ki Barış Beyle tanışana kadar.İlk randevumuzdan itibaren Barış Beyin mesleki tecrübesi ve kendine olan güveni sayesinde bizimde inancımızın yeniden doğmasına sebep oldu.Uyguladığı tedaviler sonucu oğlumuza kavuştuk.İlk zamanlar tedirginlik ve korku ile gittiğimiz Bb Clinic zamanla güle oynaya gittiğimiz randevularımızı dört gözle beklediğimiz bir clinic haline geldi.Barış Beyin tatlı eşi Mümine hanımın doğumda pozitif enerjisi ve doğum sonrası ertesi gün odaya gelerek oğlumuzu emzirmeme yardımları da unutulmaz.Sayesinde bebeğimi emzirmeyi öğrendim.Eğer kendinizi emin ellerde hissettiğiniz, güzel ve keyifli bir hamilelik geçirmek istiyorsanız Bb cliniğe, kendinizi Barış Bey ve ekibine emanet etmenizi tavsiye ederim.

19 Haziran 2020  • Doğum Öncesi Eğitim Ve Doğuma Hazırlık

6 yil suren tup bebek yolculuğumun ardindan kanda pozitif gebelik haberini alinca izmirde işinin ehli bir doktor arayışına girdim yillar sonra elde ettigim gebeligimi her doktora teslim edemezdim.benim gibi uzerine titreyecek gebeligimi devam ettirmek icin çok çok ozenli davranacak bir doktor olmaliydi ve hiç tanımadığım birinin tavsiyesi uzerine barış büke yle yollarimiz kesişti.gebeligimin 35.gununden ,35 haftasina kadar kafama takilan her soruya,attigim her mesaja cevap veren,her aradığımda telefonla ulasabildigim, odasina her seferinde kaygili ve korkulu bir sekilde girip derin bir oh ve gulumsemeyle bizi evimize gonderen doktorumuzdur kendisi.işini iyi yapmasi ayri guven veriyor.ilk muayenesinde ikiz gebelik zordur,her turlu riski fazladir cok sukur pozitif haberi almissin ama,onemli olan bu bebekleri sağlıkla kucaginiza verebilmek demisti çok şükür öyle de oldu.saglikli ve yolunda giden gebelige her doktor eşlik edebilir ama benim gibi zor elde edilmiş ve turlu zorluklarla gecen 14.haftadan itibaren kanamayla gecen 26.haftada baslayan erken dogum tehdidini 35.haftaya kadar sag salim erteleyip kizimi ve oglumu saglikla kucagima almama vesile olan her muayenesinde en ufak ayrintiyi gözden kacirmayip sorduğum her soruya sabirla cevap veren doktorum iyi ki yollarimiz kesismiş,ve ayni zamanda özveriyle çalışan ve her randevumda bana ayakustu terapi yapan ebemiz mumine hanim kafamdaki her soruyu cevaplayan ikiz annesi pozitif sekreteri yilcan hanim ve ebemiz busra hanim a cok tesekkur ederim iyi ki bu yolculukta yanimizda oldunuz,iyi ki bbclinic gebesi oldum

1 Haziran 2020  • Normal randevu

Bizi böyle bir mucizeye kavuşturan önce Allaha sonra biricik doktorumuz Barış Büke ye ve güzel ekibine çok sey borçluyuz.Malesef İlk karşılaşmamız üzücü bir sonla bitsede,değerli doktorumuz umudumuza hep umut kattı, bize verdiği destek, güven,sabır ve pozitif enerjisiyle sayesinde dokuz ayı mutlu bir şekilde bitirdik ve bebegimizi kucağımıza aldık .Zamanlı zamansız aramalarımıza ve bitmek bilmeyen sorularıma verdiği sabrı hiç unutmayacağım.Ayrıca güzel eşi ve güzel ekibinin çabaları , verdikleri pozitif enerjide unutulmazlar listemde.Özetle iyiki canımız doktorumuz @Barıs Büke 'yle yollarımız kesişti, iyiki BB clinic ailesinin bir üyeside biz olduk,bizim gibi cocuk sahibi olma özlemi yaşayan herkesin yolunun kesişmesini diliyorum.iyiki Barış Hocamız

29 Mayıs 2020  • 4 Boyutlu Ultrason

Ilgili bir doktor herseyi açıkladı sorularıma sabırla cevap verdi bebegimizle ilgili merak ettiğimiz herseyin cevabını aldik

16 Mayıs 2020  • 4 Boyutlu Ultrason

Barış bey ile detaylı ultrason sayesinde tanıştık. Daha önceki ultrason kontrolumde bebeğimde gelişim geriliği olabileceği durumu söylenmişti. Araştırma yaparken Barış beye denk geldik bu konuda uzman oldugunu görünce değerlendirmek istedik. İyi ki de gitmişiz kötü geçen bilinçsiz 3 günümüzün ardından barış bey den gülümseyerek ayrıldık. Detaylı anlatımı ve ilgilenmesi içimizi rahatlattı. Benim stresli halim bebeğime yansıyordu sanırım Görüştüğümüz günden beri eşim ve benim Barış beye güven ve inancımızdan sonra bebeğim hareketlenmeye başladı:) Teşekkürler Barış Bey.

11 Mayıs 2020  • Diğer

Kendisiyle hamileligin 20. Haftasında biraz araştırma sonucu aniden tanıştık. Çok geç bir hafta olmasına rağmen acil olarak serklaj işlemi uygulanmasi gerektiğini söyledi ve konuşmalarıyla bize güven verdi bu yüzden kendisiyle devam etmeye karar verdik ve iyiki devam etmişiz. Serklajdan sonra doğru ilaç ve tedaviyle bebeğimize sağlıkla kavuştuk. Kendisi bu konuda gerçekten uzman ve bunun yanında çokta iyi bir insan.Gece gündüz demeden bıkmadan sorularımıza cevap verdi ilgilendi tüm hamileliğim boyunca. Şüphesiz kendisine güvenip tercih edebilirsiniz.

5 Mayıs 2020  • Diğer

Bir önceki deneyimde yaşadığım talihsizlik sonucu bir “Alo” ile hastası olmamama rağmen bizi yönlendiren ,hastaneye gelerek yakınen ilgilenen,hekimliliğin yanısıra insani davranışlarından dolayı minnettar olduğum doktorumdur @barışbüke...

İyi ki yollarımız kesişmiş bu sayede sizinle yeniden başladığımız serüvenimizin kahramanı da oldunuz..

Hayatımın en anlamlı 9 ayı boyunca verdiği güven sayesinde hep olumlu düşünmemi sağladı,her soruma içtenlikle geri dönüş yaptı

kaygılarım endişelerim,korkularım her kontrolümde yok olup gitti..benim için büyük bir şanstı..

Evladımıza sağlıkla kavuşmamıza eşlik edişinizi hep hatırlayacağım..

23 Nisan 2020  • Normal randevu

Daha kliniğe gitmeden doktor bey telefonda ilgilendi gebeliğimle çok naif insanlari gerçekten düşünen birisi

22 Nisan 2020  • Normal (Vajinal) Doğum

Gebeliğimin 6. Haftasında riskli olduğumuz bir dönemde tanıştık kendisiyle, net konuşmalarıyla verdiği güvenle çok şükür şimdi kızımda bende iyiyiz

19 Nisan 2020  • Hamilelik Testi

Slm Eşimin. Doğum. Öncesi. Ve. Sonrası. Çok. Kaygıları. Vardı. Fakat. BB clinic. Ekibi. İle. Tanışmadan. Önce. İdi bilhassa. Mümine hanımın 24. Saat. Başının Etini yiyene. Kadar ama kendisi işini. Çok sevdiği. İçin cevap. Vermesi hem. Beni. Hem. Eşimi. Doğuma. Motiv. Ettirdi. Ve. Sonrası da. Yani Doğum. Sonrası. Da. Tam. Destek. Verdi. .Barış. Beye. Diyeceğim. Yok. Başarılı. ..sakin ...ve. Emin birisi. En. Önemlisi aileden bizi. Görmeleri. Bizde. Onları. Aile gibi. İçimize aldık. ...Yılcan hanım sizde. Başarılısınız ve. Büşra. Hanım. Sizlere de çok. Teşekkür. Ederiz. Sizde. İyi motiv. Ettiniz. Doğum Zamanımızda geldiniz. Değerli. Vaktinizi aldık. ...yani. Diyeceğim. Şu. Barış. BB clinic. İie iyi ki. Tanışmışız. Sanırım. Mesaj. Yazma. Hakkım. Doluyor daha. Neler. Yazılırdı. Aslında. ....herkesi. BB clinic. Ekibini çok. Seviyoruz. ....sevgilerimizle..... BU ARADA. BİZ BİR. AİLEYİZ

14 Nisan 2020  • Sezeryan Doğum

Canım doktorum Barış Büke ve BB Clinic ekibiii... Hepsini ayrı ayrı çoook seviyoruum. Henüz 6 haftalık hamileyken eşimle kontrole gittiğim, sırf bizim içimiz rahat bir şekilde klinikten çıkabilelim diye bizimle 2 saat bekleyen canım ekip ve akşam beni geri çevirmeden yorgun argın doğumdan yanıma gelip bize müjdeli haberi veren Barış Abim iyi ki varsınız... Tüm süreçte 7/24 aklınıza gelen her soruya bıkmadan usanmadan yanıt veren, gülümsemesi, içtenliği ve bilgisiyle sizi hep rahatlatan ve her kontrolünüze koşa koşa gitmenizi sağlayan bir doktorunuzun (hatta doktordan öte bir abi :)) olmasının ne kadar güzel olduğunu buraya yazmakla anlatamam sanırım :) Hele ki başta her şey çok normal giderken preeklampsi çıkmasıyla riskli bir gebeliğe dönüşen bu süreci onsuz atlatamazdım sanırım. Tüm süreci ve yaşadıklarımı titizlikle takip ettiği ve yaşadığım zorlu günleri hem de korona dönemine denk gelen doğumumu kolaylıkla atlatmamı sağlayıp bizi minik oğluma sağlıkla kavuşturduğu için çoook şanslıyız. Iyiki sizleri tanıdık ve tüm süreci sizlerle geçirdik. Ayrıca her şey bittikten sonra kontrollere gitmeyi ve tüm ekibi görmeyi çoook özleyeceğinizin garantisini verebilirim :)

14 Nisan 2020  • Sezeryan Doğum

Doğumdan çok korkan biriydim çünkü hiç operasyon geçirmedim ama öyle bir ekiple tanıştım ki Barış beyin kendisi, eşi Mümine hanım, klinik çalışanları hepsi o kadar ilgili o kadar işlerinin profesyoneli ki hiç birşey anlamadan bir bakıyorsunuz 1 hafta olmuş bebeğiniz yanınızda 7 nisan da çok güzel bir doğum geçirdim ve şuanda kendimi çok iyi hissediyorum. her aklıma takılanda aradım yazdım ve sonucunda hiç aklımda soru işareti kalmadı. Herşey için çok teşekkür ederim iyiki sizleri tanıdım iyiki bebeğime sizlerle kavuştum bizim için yeriniz hep ayrı olucak

2 Nisan 2020  • Sezeryan Doğum

Dogumum uzerinden otuz alti gun gecti kizima her baktigimda size dua ediyorum .

Barış hocam ne kadar tesekkur etsem az iyi ki yollarimiz kesişmiş iyi ki sizin gibi naif essiz basarili alcakgonullu guler yuzlu bir doktorumuz olmus.. Hic bikmadan benim gibi evhamli stresli kaygili birine gebelik surecini ozletecek kivamda gecirmesini sagladiniz.Ekibiniz ve siz gercekten harikasiniz...

6 Mart 2020  • Diğer

Mesleğini hakkı ve vicdanı ile yapan nadir bir insan kendisi.Kişiliği ve uzmanlığıyla ilgili bir gün bile acaba demedik.ilk kızımdada, şimdiki hamileliğimdede hep yanımızda oldu.Iyiki kendisini tanıdık,kendisine ne kadar minnettar olup teşekkür etsek az. çok detaycı ve panik bir insanım,çok soru sorarım,doktorum yaşadığım stresli dönemleri rahat atlatmam için çok uğraştı ve halada uğraşıyor.Genetik bir rahatsızlıktan dolayı amniyosentez yaptırmam gerekiyordu ,çok korktum ama yapacak kişi için değil sonrası için.Bu süreci rahat atlatmamda çok yardımcı oldu.Ve yemin ederim 5 dakika bile sürmedi hiç bir şey hissetmedim. Her zaman ve her koşulda yanımızda olduğu için ona çok teşekkür ederim. Sizde gerçekten iyi,güvenli ve mutlu bir hamilelik geçirmek istiyorsanız mutlaka BARIŞ BÜKEYLE bir tanışın.

27 Şubat 2020  • 4 Boyutlu Ultrason

Barış Büke , 2017 den beri hem doktorumuz hem de ailemizden biri oldu.Hamilelik süreci olsun , genel kontrol zamanlarım olsun desteğini üstümüzden eksik etmeyen,7/24 telefonla iletisim kurabildigim bitmek bilmeyen sorularima ve paniklerime sakince defalarca deneyimleriyle cevaplayan bizi rahatlatan bizim icin yegane bi insan.Izmirde onun unvaninda mutevazi ,samimi ve kalender doktor bulamazsiniz.Gönül rahatligi ile gecirdigim 9 ay ve saglikla elime aldigim biricik kizim Ece'mim..Barış Hocam size minnettarım emeginize deneyimlerinze saglik sizleri cok seviyoruz...

26 Şubat 2020  • Normal randevu

İlk doğumumda barış hocanın her anlamda desteğini çok yaşadım ilgisi ve yanımda oluşunu hep bana hissettirmişti simdi 2. Bebeğim için takibine geldim çok memnunum cok özlemişim doktorumu

31 Ocak 2020  • 4 Boyutlu Ultrason

Hamilelik surecimin cok guzel ve saglikli gecmesini saglayan, gunun hangi saati olursa olsun ulasabildigim ve bilgi alabildigim, her konuda inanilmaz guvendigim, cok kolay ve sakin dogum yapmami saglayan, dogumdan sonraki surecte hic aci cekmememi saglayan canim doktorum Iyi ki Baris Bey ile yurumusuz bu yolda. Kendi gibi hep guler yuzlu ve basarili ekibi de bu surecin mukemmel gecmesinde cok buyuk etken

30 Ocak 2020  • Normal (Vajinal) Doğum

Barış bey kadar ilgili güler yüzlü huzur ve güven veren başka doktor tanımadım.Gebeliğimin 12.haftasından doğuma kadar takibindeydim.Her aklıma takılanı rahatça sorabildim.Doktor gibi değil de abi gibi yaklaşımı çok içten çok güzel.Kızım da ellerine doğdu. Barış bey ve ekibi sayesinde mükemmel bir normal doğum yaptım ( fazla belli etmesem de korkularım vardı yapamayacağıma dair) motivasyonlarıyla başarmamı sağladılar.Her şey için çok teşekkür ediyorum Barış bey ve Bbclinic Ailesine

30 Ocak 2020  • Normal (Vajinal) Doğum

Hamilelik sürecimin son aylarında kendisini tanımış olduğum, ilgisi ve insanı rahatlatan yaklaşımı ile kendimi iyi hissettiğim Barış Bey ve ekibine istediğim normal doğumu bana yaşattıkları, destekledikleri için çok teşekkür ederim.

30 Ocak 2020  • Normal randevu

Ekibi güleryüzlü, ilgili, mekânı temiz ve ferahtı. Barış Hocamız da çok ilgiliydi, ayrıntılarıyla süreci ve bebeğimizin gelişimini anlattı. İzmirde olanlar ve çevre illerden gelme şansı olanlar için hiç şüphesiz gönül rahatlığıyla ulaşılabilecek mükemmel bir uzman kendisi.Uzak bir şehirden gelmemize rağmen kliniğini bulmakta da hiç zorlanmadık. Hocamıza ve ilgili ekibine çok teşekkür ederiz.

30 Ocak 2020  • Normal (Vajinal) Doğum

Uzman kadro ve takım çalışması denince akla BB Clinic gelir :) Başta herşey normalken önce gebelik şekeri, ardından gebelik kolestazı ile son derece riskli bir gebelik sürecimiz başladı... Tabiki Barış beyin uzman bilgisi ve tecrübesi sayesinde tüm riskleri atlatmayı başardık, kendisine güvenimiz sonsuzdu.Erken doğum riskime karşı önceden vurulduğum akciğer geliştirici iğneler sayesinde oğlum 35.haftada dünyaya gelmesine rağmen solunum sıkıntısı yaşamadan hayata tutundu. Tabi ki bu süreçte beni hep destekleyen canım doğum koçum Mümine hanımı, Büşra ve Yılcan ebelerimizi de unutmak olmaz. :) İyi ki sizinle ve güzel kadronuz ile yollarımız kesişti güzel aile. İzmirde tereddüt etmeden güvenebileceğiniz en iyi doktor ve doğum koçu. Çünkü onlar mesleğini Aşk ile yapanlardan :)

16 Ocak 2020  • Normal randevu

‌Barış Bey'le yollarımız 3 düşük sonrasında, tüp bebek yaptırmak için gittiğimizde kesişti. Barış Bey daha önce normal yollarla hamile kaldığım için tüp bebek yapmayacağını, hamile kalınca başka bir tedavi uygulayacağını söyledi; o anki durumumu anlattığımda hamile olabileceğimi, tahlil yaptırmamı söyledi. Rabbim'in izniyle hamileydim sıkı bir tedaviyle Rabbim'in izni, Barış Bey'in vesilesi ile Vera' mızı kucağımıza aldık. Düşükler yüzünden inanılmaz kaygılı olduğum için her hafta kontrole çağırdı ve her kontrolümüzü çok detaylı bir şekilde yaptı.

‌Doktorumuz çok merhametli, içten, başarılı, 7/24 ulaşılabilir(ki bence doktorunuza istediğinizde ulaşabilmeniz çok önemli) dört dörtlük bir doktor, ailem ve ben kesinlikle tavsiye ediyoruz

Doktorumuz ve ekibini çok seviyoruz

‌Bbclinic ekibine çok teşekkür ediyoruz(hepsi işinin ehli ve çok tatlılar)

16 Ocak 2020  • Normal (Vajinal) Doğum

İlk gebeliğimde sorun yaşayıp perinatolojiye yönlendirilmem üzere doktorumuzla tanıştık. O zaman çok üzgün ve tedirgindim ancak Barış beyin bizi rahatlatan açıklamaları ve yönlendirmeleri sayesinde çok geç kalınmadan sağlıklı 2. bebeğime hamile kaldım. İzmir dışında yaşıyordum hangi doktora gitsem içime sinmiyordu. Çünkü Barış Bey de gördüğüm ilgi alaka güven güleryüzlülük tecrübeyi bulamamıştım. Neyseki tayinimiz İzmire çıktı da içime sinen çok güzel bir hamlelik süreci geçirdim sayesinde. Zaten tayinim çıkmasa da hep kritik kontrollerde kendisine gitmiştim. Doğumumu da gerçekleştirsin istiyordum ve öyle de oldu. Ağrısız kolay bir doğum yaptım. Ne kadar teşekkür etsem az. Hamilelik sürecinde erken doğum riskim oluştu kendisinin aldığı önlemler sayesinde 40. Haftaya kadar geldim. Ne zaman arasam aklıma ne takılsa sorsam hep telefonun ucundaydı. İyi ki Barış Beyi tanımışız diyoruz eşimle sürekli iyi ki var.Sayesinde oğlumuz Keremimiz şimdi kucağımızda

2 Ocak 2020  • Normal randevu

Barış Bey,alanında oldukça uzman bir doktor her muayeneye gittiğimizde bizi hamilelik sürecimin tüm detaylarını aktarıyor.Eşim ve ben bu süreçte Barış Beyden çok memnunuz.İzmir' de Jinekolog arıyorsanız Barış Beye gitmenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.

24 Aralık 2019  • Normal randevu

Barış beyle tanışmam 12 haftalık gebeliğimde mesane büyüklüğü(tıkanıklığı) olabilceği şüpesiyle doktorumuz tarafından yönlendirmeyle oldu .Çok şükür herhangi bir sıkıntı olmadığını öğrendik.Bizi konu ile ilğili olabilecek şeyler konusunda aydınlattı.Barış beyin ayrıntılı bilgi verme açısından işinin eğli biri olduğunu düşünüyorum .

16 Aralık 2019  • Diğer

ivf-miyomektomi-gebelik-doğum...bu zorlu süreçte kendinden emin güvenilir bir doktora ihtiyacımız vardı.şehir dışından gelip gitmeye değerdi ve değdi şükürler olsun yiğit kağan ımızı sağsalim kucağımıza aldık. ne yaptığını bilen bir hekim.

14 Aralık 2019  • Sezeryan Doğum

Başından beri riskler içeren, sorunlu başlamış ve devam etmiş ikiz gebeliğimde 23. haftadan sonra perinatolog arayışım ile yollarımız kesişti. Doğru zamanda doğru tedavileri, açıklayıcı, güven verici yaklaşımı ile gözü kapalı güvenebileceğiniz bir hekim.

13 Aralık 2019  • Riskli Gebelik

Barış Bey ile hamileliğimin 20. Haftasında tanıştık, ikiz gebeydim ve bebeklerden birinin gelişiminde gerilik vardı, Barış Bey bu süreçte bizi doğru bilgilendirerek sıkı bir takibe aldı, gelişim geriliği olan bebeğin kalbinin duracağını ama diğer bebek için sıkı takip yapılarak, doğru hamlelerle sağlıkla kucağımıza alabileceğimizi belirtti. Ve aslında tüm süreç Barış Beyin belirttiği şekilde ilerledi. 2 hafta sonraki kontrolümüzde küçük bebeğimin kalbi durmuştu ve diğer bebeğim için zorlu bir süreç başlamıştı, takipler ve gerekli müdahaleleriyle 34. Haftaya geldiğimizde Barış Beyin daha önceden öngördüğü gibi artık bebeğimin zorlanmaya başladığı ve doğumu gerçekleştirmemiz gerektiği ortaya çıktı, hızlı bir müdahele ile hem de cok istediğim normal doğum ile sağlıkla bebeğimizi kucağımıza aldık. Bu zorlu süreçte yanımızda olduğu için kendimi şanslı hissediyorum.

12 Aralık 2019  • Gebe Takibi

Doktorum Barış bey ile tanışmamızdan sonra cok kolay bir gebelik geçirdim.Kaldı ki ileri yaşta gebelik geçiren bir kadın olarak cok cok rahat bir dokuz ay geçirdim.Nedeni hem Barış beyin verdiği profesyonel güven hemde manevi güvendir.Doğum sürecimi de sorunsuz geçirdim.Öngörülü ve tecrübeli oldugu icin cok şanslım.Oyzuden kızım Luna Simdi kucağımda Sana ve tatlı ekibine cok minnettarım doktorum kalbine sağlık.

8 Aralık 2019  • Gebe Takibi

Barış Bey le 2018 in mayısın da yollarımız kesişmişti o zaman hikayemiz hüzünlüydü bütün sıkıntılara rağmen eşim ve ben Barış beyin takibinden iletişimiden ve samimiyetinden çok memnun kalmıştık. Neyseki 1 sene sonra mucizemiz bize geldiğinde hangi dr a gidelim die düşünürken çünkü izmirin en iyi olarak bilinen dr larını gezmiş biri olarak eşim ve ben hiç düşünmeden Barış bey e ulaştık. Ve ne şükür ki hikayemiz bu sefer mutluydu endişelerim maksimumda olmasına rağmen Barış beyin sayesinde çok rahat ve mutlu bi hamilelik geçirdim( umarım eşimde böyle düşünüyordur) ve şu an küçük kızımız kucağımızda Barış beye minnetimiz yüreğimizde hayatımıza devam ediyoruz . Biraz uzun oldu galiba işin aslı Barış bey bir ailenin tanıyabileceği en iyi en samimi en başarılı ennn ennn vss doktordur biz kuşçular olarak iyiki sizi tanımışız Bu arada olurda ikinci evladı doğurmak nasip olursa söz doğal doğum nidaları atmıcam

5 Aralık 2019

Dr Barış bey ile çevremdekilerin perinatolog tavsiyesi üzerine ve tam da kendi doktorumdan memnun olmadığım dönemde tanıştım. Uzmanlığıyla, ilgisiyle, sıcaklığıyla kendimi o kadar iyi hissettirdi ki ilk defa bir kontrolümden mutlu çıktığımı hissettim ve o gün bugündür Dr Barış bey ile gebelik takibimizi sürdürdük. İnanılmaz destekçi, 7/24 sıkılmadan yanınızda olduğunu hissettiren, kontrol süreçlerinde verdiği detaylı bilgiler ile de içinizi rahatlatan ve uzmanlık bilgisini gösteren, sizinle ağlayıp gülen güzel yürekli bir insan Barış bey.. Çalıştığı tüm ekip arkadaşları da keza bir o kadar profesyonel ve güleryüzlüler.. Doğum sürecindeki tüm korkularımı canım ebemiz Mümine hanım ile yendik ve muhteşem bir doğum anısı yaşattılar bana. Kendimi Barış beyin bir hastası olarak değil, bbclinic ailesinden biri gibi hissediyorum.. Dr tavsiye edilmez derler ama bu hayatta gözü kapalı tek güvenerek tavsiye edebileceğim Dr.dur kendisi..iyiki varsınız ..

3 Aralık 2019 

Söz konusu Barış beyse nerden başlayacağını bilemiyo insan.Tanıdığım en iyi kadın doğum uzmanı inanılmaz pozitif hiçbir detayı atlamayan günün her saatinde ulaşabileceğiniz her türlü soruya cevabı olan dört dörtlük bir insan.Gebelik şekerimden dolayı yediğimi içtiğimi dakika dakika takip eden ve sorunsuz bir gebelik mükemmel bir doğum yapmamı sağlayan canım doktorum.Tabi Muminecim ve bbclinic ailesinin uyelerini de unutamam hepsi harika insanlar gozunuz kapali guvenebilirsiniz.Ikinci cocukta gorusmek uzere..

3 Aralık 2019

Tavsiye üzerine gittik.Barış hocam gebeliğimin başından sonuna kadar titiz bir takip ile doğumumu gerçekleştirdi.korku dolu anlarımı bana bilgi ve deneyimiyle Samimiyeti ,güleryüzü,naifliği ile bizleri cok rahatlatan bir doktor.Ege’nin hatta Türkiye’nin en iyisi.Profosyonel kadrosu ,bu işin vakkosu sevgili eşi mümine hanımıda unutmadan geçemiyeceğim.Muhteşem ekip iyi ki yollarımız kesişmiş.

2 Aralık 2019  • RİSKLİ GEBELİK

KAHRAMAN DOKTORUMUZ! Riskli gebeliğim sonucu 31. haftada erken doğum beklerken, beni mucizevi bir şekilde 39. haftalara kadar taşıdı.. Samimi yaklaşımı, usanmadan yorulmadan, sabırla tane tane açıklamaları, bilgisi, tecrubesi, tedavi yöntemi..her şekilde onu eşsiz kılıyor! İyi ki Doç. Dr. Barış BÜKE! İyi ki bizim doktorumuz, bizim şansımız ve de bizim duamız kendisi! Şükürler Olsun! Eşim, Bebeğimiz ve Ben O'nu ÇOOOO..K SEVİYORUZ!!!

2 Aralık 2019  • Gebe Takibi

baris buke muthis insan mukemmel dr. aklimda suphe kalmasina izin vermeden cok huzurlu bi hamilelik yasatti bana.herseyi aciklamasi sabirla anlatmasi sayesinde 9 ay nasil geldi gecti anlamadim.sadece bir dr deil ayni zamanda bi abi bi arkadas gibi her zaman yanimizdaydi.dogumum oldu fakat baris bey hala yanimizda her soruma sabirla cvp vermeye devam etmekte.iyi ki var onu cok seviyoruzz

23 Ekim 2019  • Gebe Takibi

Bir kadının en ihtiyacı olan şey huzur dolu bir gebelik geçirmektir.. 9ay süresince Dr Barış Bey sayesinde mutlu ve sağlıklı bir süreç geçirdim. Güler yüzü, ilgisi ve tabiki mesleki donanımıyla mükemmel bir doktor.. Siz sormadan zaten herseyi anlatıyor, hicbir soru işareti kalmiyor aklinizda bir gebe daha ne isterki... Daha çok şey yazmak isterim ama buraya sığmaz sanırım.. Iyiki yollarımız kesişmiş

23 Ekim 2019  • Hamilelik

20 yıllık FMF hastayım ayrıca tiroid tedavisi görüyorum. Aile geçmişimde diyabet hastalığı var. İlk gebeliğim 8 haftalık düşükle sonuçlanınca ikinci gebeliğimde perinatolog arayışına girdim. Araştırmalarım sonucu Barış Bey'e ulaştım. Alanında uzman olmasının yanısıra pozitif ve sakin yaklaşımları bana güven verdi. İlk 16 haftalık süreçte bana özel tedaviler uyguladı. O ve ekibi sayesinde çok rahat bir hamilelik süreci geçirdim. Bebeğimiz iri olduğu için (4220 g) epidural sezeryana beraber karar verdik. 39. haftada Mustafa Demirimizi sağlıkla kucağımıza almamıza vesile oldu. Ebemiz Mümine Özdaş Hanım doğum öncesi ve sonrasında bilgisini ve ilgisini bizden hiç esirgemedi. Barış Bey oldukça profosyenel bir ekibe sahip alanında çok iyi bir doktor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

23 Ekim 2019  • Gebelik

Her doktor özeldir ama gebelik dönemim de hiçbir risk olmamasına rağmen emin ellerde olmak için kendisini seçtim ve hayatımın en doğru kararlarindan biri oldu bilgisi ve gebeye olan tutumu her aradığımda telefonun ucunda olması en ufak suphelerimde kapılarını sonsuz açması ve paraci olmaması ile bebeğimi sağlıkla kucağıma veren canım doktorum iyi ki varsın

Eğer bu özel anımızda bir kahraman istiyorsanız bu kişi barış beydir sevgiler

30 Eylül 2019  • Riskli Gebelik

Eşimle gittiğimiz kadın doğum uzmanı 10.hafta da riskli gebelik tespit etti. Bu nedenle detaylı muayene ve ultrason önerdi. Bizde araştırmalarımız ve tavsiyeler üzerine Barış beyi bulduk ve iletişime geçtik. Muayenemizi yaptı , gerekli bilgileri detaylı şekilde anlattı. Bebek 14 haftalık oldu ve şu an herşey sorunsuz ilerliyor. Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz harika bir doktor.

20 Eylül 2019 

Dr.Baris beyi ablam sayesinde tanıdım ablam önermişti öncelikle ilk hamileliğinde preeklemsi olmuştu bebeğimi 6 aylıkken kaybettim 2 hamileligimdede kötü geçti 5 aylıkken kaybettim bebegimin beyni gelişmemişti ve yarık damak dudak vardi bebegimin yaşamayacağını söylediler dogsada bu yüzden sonlandirdik bir sürü olumsuzluklarla olmuyordu çocuğum umudumu kaybetmiştim artık çocuk yapmayı düşünmüyordum taki barış beyi görene kadar daha hamile kalmadan önce gitmiştim barış beye bana o güveni verdi O enerjiyi aldım işte bu dedim ilgili saygılı karşısındaki insanin çektiği acıyı anlıyor ve benimle birlikte gözleri doldu kendisi çok ama çok iyi şiddetle tavsiye ederim herkese onun sayesinde bebeğimi kucama aldım sağ salim çok şükür allahıma çok iyi cana yakın abi kardeş olduk biz ne kadar teşekkür etsem az sayesinde evimizde güneş acti dorugumuz oldu Derya &Onur sizi hiç unutmucaz....

14 Eylül 2019

Barış beye başka bir doktorun tavsiyesiyle gittim. Gebeliğin ilk haftasından doğuma kadar tecrübesi ve bilgisiyle hep yanımızda oldu. Her aradığımızda anlayışla cevap verdi. Alanında başarılı ve ilgili bir doktor.

31 Ağustos 2019

İkiz gebeliğim boyunca Barış Bey’e muayene oldum. Kronik rahatsızlığım ve ikiz gebelik olması nedeniyle gerçekten riskli ve zorlu olan süreçte soğukkanlılığı, bilgisi ve tecrübesiyle bizim yanımızda oldu. Hocamız sayesinde bebeklerimizi kucağımıza aldık. Kendisini mesleğine adamış ender insanlardandır. Çok teşekkürler hocam herşey için.

23 Ağustos 2019  • Doğum sonrası kontrol

Riskli gebeliğimizi doktorumuz sayesinde sıkıntısız atlattık çok güzel bir Doğum gerçekleştirdim çok memnunum kendisinden

1 Ağustos 2019 

Canımız Doktorumuz ❤

Hamileliğimin 6.haftasında kendimi en savunmasız hissettigim zamanlarda tanıştık Barış Bey ile. Artan hormonlarımla birlikte endişe korku panik ve duygusallığı uçlarda yaşayan ve baş edilmesi zor biriyken sayesinde prensesler gibi yaşadim 9 aylık hikayemi. Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, tekniklere hakim olarak ve gebelik takibini tüm özverisiyle yürütüp bizim icin güven morel kaynağı oldu.

Herşeyden önce mükemmel bir insan olur kendileri. ! Eğer böyle bir doktora sahipseniz şanslısınız demektir..

Bizden sabrınızı, sevginizi,bilginizi ve desteğinizi eksik etmediğiniz için sonsuz teşekkürler, İyi ki en güzel hikayemi sizinle tamamladım..

11 Haziran 2019

Barış hocamıza internet üzerinde araştırmalarım sonucunda rastlamıştım, ilk hamileliğimde yaşadığım kayıptan dolayı eşim ve ben fazlasıyla tedirgindik ama ilk muayenede ikimizde tamam demiştik kendisi işini hakkı ile yapabilen doktorlardan, gebeliğimin ilk zamanları yanında ağladığım tedirgin oldugum zamanlar oldu :) defalarca eşim ve benim telefonda panik hallerimizi dinledi hepsindede bizi rahatlattı. Doktor değilde ailenizden biri gibi oluyorsunuz zamanla, kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır

10 Haziran 2019

Barış beyle tesadufen muayene için gittimizde tanışmıştık iyiki tercih etmiş hastası olmusum..mesleğindeki başarısını ilk denemede ikiz gebelik olunca anladık hamileligim boyunca da hiç bir sıkıntı problem yaşamadan çok şükür saglikli bir sekilde bebekleri kucağımıza aldik doğum ve doğum sonrası da tabi çok önemliydi benim için yine aynı şekilde hiç bir sıkıntı yasamadan 2 3 gün sonra sezeryan doğum olmasına rağmen normal hayatıma devam ettim..doktorumuzun vermiş olduğu güven samimiyeti güler yüzü rahatlatıcı yaklaşımı abiligi yeter..ne kadar teşekkür etsek az..allah herkezi sizin gibi doktolrla karşılaştırsin sayınız artsın inşallah BARIŞ bey

3 Haziran 2019  • Küçük şeyden büyük mutluluk

Sanırım doktorum konusunda mütevazı olamıycam. Gülcem ile kendimi o kadar şanslı hissediyorum ki tabi bir deen başından beri yalnız bırakmayan Mümine hanım ı da es geçemiycem. Barış bey ile hamileliği in 5. Haftasında tanıştık, ihtiyaç duyduğum tek şey güvendi ve biz bunu oyle bir kurduk ki, bir arkadaş bir dosta gider gibi her muayeneme güle oynaya gidip, serin kanlılığıyla ile saçma sapan sorularıma gerek kontrollerde gerek telefonla tacizlerimin hepsine katlanan ve anında cevap verip beni rahatlatan kendisidir. Eşim ve benim için o kadar onemliydi ki güleryüz ünü asla eksik etmedi. Nitekim doğumun da güle oynaya oldu, çünkü biz bu gülmeleri en başından beri büyük güvenle kendimizi teslim ettiğimiz Barış hocamıza borçluyuz. İyi ki varsınız :)

8 Mayıs 2019

İstanbul'dan İzmir'e tayin olalı bir kaç ay olmuştu ki hamile olduğumu öğrendim. İlk hissettiğim duygu büyük bir korkuydu çünkü geçmiş yıl içerisinde üst üste iki düşük yapmıştım ve sürpriz şekilde gelen bu gebeliğin de sonlanmasindan çok korkuyordum. Çok acele iyi bir perinatoloji ve kadın doğum uzmanı bulmaliydim. Araştırmalar sonucu Doktor Barış Büke'ye gitmeye karar verdim ve bir sonraki gün tüm kaygı ve korkularimla karsisindaydim. 2 düşük sonrası gelen gebeligim düşük tehdidi, gelişim geriliği ve sürekli yatak istirahati ile geçti. Bu zorlu sureç Barış Beyin sürekli ve sıkı takipleri, ayrıntılı bilgilendirmeleri, önlemleri, her saatte atılan msjlara dönüşleri, güler yüzü, umudu ve profesyonelliginin verdiği güven duygusu eşliğinde geçti. Esimle İstediğimiz iyi bir doktora denk gelmekken, işinin ehli iyi insana rastlamak şansımız oldu. Ulaş doğdu, 2 aylık oldu, ama ben şu anda hastası olmamama ve kendisinin alanı olmamasına rağmen hala oglumla ilgili kendisine gönül rahatlığıyla danisabiliyorum. Doktorumuz hala bizimle yani Tecrübeli, özverili, özenli, güven verici, işinde profesyonel iyi insan doktorumuza canı gonulden teşekkür ediyoruz...

6 Mayıs 2019  • Rahim Filmi

Rahim filmi çektirmek üzere İrenbeye gittiğimizde tesadüfen tanıştık Barış Bey ile. O gün doktor ile iletişimin ne kadar mühim olduğunu anladık, çünkü öncesinde üç farklı doktor değiştirmiştik. İletişimi hastalarına sevgiyle yaklaşımı ve tabiki perinatoloji uzmanlığı sebebiyle muhteşem bir 9 ay geçirdik. Endişelendiğim her an yanımdaydı her soruma bıkmadan sıkılmadan cevap verdi. Oğlumuz Tuna yı sağlıkla kucağımıza aldığımız bu yolculukta iyiki bizimleydi.

12 Mart 2019 

Uzun ve zorlu bir süreç sonrasında Barış beyle tanıştım ilk gördüğümde gebeliğimi onun kontrolünde devam ettirmeye karar vermiştim sıcak samimi ve hamile psikolojisinden gerçekten anlayan bir hekim gebelik sürecinde tanıdığım ve iyiki dediğim bir kaç kişiden biri teşekkür ediyorum kendisine

28 Şubat 2019  • Hamilelik takibi

Hayatının en anlamlı 9 ayını Barış Bey ile yürütmek benim için çok keyifli ve ayrıca büyük şanstı.Kendisinin donanımlı ve bir o kadar güvenilir doktor kimliğinin yanında,mütevazi bir insan, her zaman güler yüzüyle bizleri karşılayan bir arkadaş/kardeş tavırlarıyla süreci güzel oğlumla tamamladık. Yaptığı açıklamalarla kafanızda en ufak bir soru işareti kalmaz ve güle oynaya doğuma girersiniz.Kendisi artık ailemizden biri,sonsuz teşekkürler Barış Bey...

12 Şubat 2019 

Barış bey ile ilk randevumuzda bize verdiği güven sayesinde gebelik takibimize kendisiyle devam ettik. Her endişemizde, korkumuzda moral vermesi, güler yüzü, anlayışı ile mükemmel bir doktor. Biz 11 yıl sonra İrenbe' de tüp bebek yöntemiyle gebelik elde ettik ve Barış bey sayesinde normal vajinal doğumla kızımıza kavuştuk. İşini böylesine hakkıyla ve aşkla yapan sizin gibi insanlar iyiki varlar. Ne kadar anlatsam az gelicek. O bizim için ailemizden biri artık. Tekrar tekrar teşekkürler

11 Şubat 2019  • Gebe Takibi

Hamileliğimin ortalarında stresli bir şekildeyken tanıştığım doktorum Barış bey ile gebeliğimi sorunsuz, kuşkusuz, stressiz bir şekilde tamamladım. Bu süreçte insanın en çok aradığı güveni Barış bey tüm hastalarına en iyi şekilde sağlıyor. Bu zamanda güvenebileceğiniz merhametli bir doktor arıyorsanız Barış Büke o doktor. Doğumumu da Barış bey sayesinde tanıştığım canım sevgilii doğum koçum Mümine Özdaş ile yapmış olmam bu süreci mutlu huzurlu keyifli bir şekilde yaşamama vesile oldu. Bu harika ekip ile hem hamilelik hem de doğum süperdii.

26 Ekim 2018 

Hamilelikte en önemli şey güven duygusudur, ancak o zaman rahat ve stressiz en önemlisi mutlu bir 9 ay geçirirsiniz ,

Sevgili Barış Bey;tüm bunları sağladığınız , hamileliğimin başından beri sadece gebelik takibinde değil psikolojik olarak da rahatlattığınız , 7/24 sorularıma sabırla cevap verdiğiniz , doğumdan sonra bile hala her konuda destek verdiğiniz için sonsuz teşekkürler , sizi iyi ki tanımışım

5 Ekim 2018  • Riskli Gebelik

Bariş Beyle perinatolog arayisimdan sonra gebeligimin 8. Haftasında tanıştım. Tip 2 diyabet hastalığım ve yaşımdan dolayı riskliyim diye dusunuyordum ama diyabet ve tiroid kontrol altına alındı ama 22. Haftada serklaj 24. Haftada gelişim geriligi preklamsi derken 30. Haftada 950 gr doğdu oğlum. Kısa ama zor bi hamilelikti her aradığımda cevap veren bıkmadan beni yönlendiren yakından ve sürekli takip eden bir doktorumuz vardı . Ve zor geçen Kuvez günleri doktorumuz burdada yalnız bırakmadı oğlumla ilgili gelişmeleride yakından takip edip hem bilgilendirdi hem zor zamanlarımda yanımızda oldu.. Ben hem bebeğimi kucağıma aldığım için hem Barış Beyle yollarımız kesiştiği için Rabbime çok şükrediyorum..Oğlum ve ben teşekkür ederiz @BarışBüke

17 Eylül 2018

Barış bey ve Mümine hanım benim kurduğum çekirdek ailemin temellerini atmamdaki kalbi sevgi neşe dolu ailem Hamileliğimin 17. haftasında tanıştığımız Barış bey ile bu sürece kadar yaşadığım bütün sorunlarımın gereksizliğini hamileliğimi hastalık olmakdan çıkarıp neşe dolu kontrollere çeviren mükemmel doktorum.Hamileliğimin Barış Bey den öncesi benim için yok gibi.Doktorumu asla bir telefon kadar bile uzağımda hissetmedim her soruma her sabırlığıma tek tek cevaplayan mükemmel insan.Ne anlatsam Barış bey için az kalır inşallah herkes yolu Barış bey ile kesişicek kadar şanslı bir hamilelik geçirir

18 Temmuz 2018  • Detaylı Ultrason

Detaylı ultrason için tercih ettiğimiz irenbe ve doktorumuz barış beye sonsuz teşkkürler. :) öncelikle hastane için konuşayım temizlik harika. Hastanelerde bulunan GÜLEN HEMŞİRE fotoğrafına bu hastanede gerek yok çünki tüm personel fazlasıyla güleryüzlü ve egolarından kurtulmuş. Bu arada beklerken self servis çayınızı kahvenizi içebilirsiniz. Gelelim doktorumuza; sizi bizzat kendisi karşılıyor ve önce sizinle tanışıp arkadaş oluyor ve rahatlamanızı sağlıyor. Muayeneye başladığında bakılan bölgenin olması gerektiği gibi deyip geçmiyor; aksi durumda nasıl olacağını sonuçlarının ne olacağını da söylüyor. Muayene esnasında bebekle ilgili küçük espiriler yaparak sizi dahada rahatlatıyor. Yaklaşık 30 dk sürdü ve sonra bizi yine bizzat kendisi uğurladı. En önemlisi ilk defa gittiğimiz halde biz istemeden numarasını bize verdi ve istediğiniz zaman arayabilirsiniz dedi. Emin olun biçok toktordan istemeyle numarasını alamazsınız. Kesinlikle çok memnun kaldık ve tavsiye edeceğimiz tek doktor. Teşekkürler barış bey iyiki varsınız :)

 

27 Haziran 2018  • Doğum Öncesi Eğitim Ve Doğuma Hazırlık

Tup bebekle alakamiz olmadigi halde yolumuz sans eseri irenbeye dustu.tercih etmemdeki en buyuk neden perinatolog olmasiydi.bir gideyim tanisayim icime sinmezse baska doktora bakariz dedik.gittik tanistik gebeligi ogrendigimizde hemen...o an tum guveni hissettirmisti bize ve o an hangi doktora dogum yaptiracagimin kararini vermistim bile...bilen bilir cok sikintili donemler gecirdik ;35 gunluk kuvoz maceramiz ve ameliyatimiz...oyle bir doktor dusunun ki dogumdan sonra da sizinle bebeginizle her an ilgilenen yeri geldiginde abilik yapan yeri geldiginde dert ortaginiz olan...yeri geldiginde gecenin 12lerinde hastasinda akli kalip merak edip onun icin ne yapabilirim diye uyumadan cabalayan...cocugumuzdan biz haber alamadigimizda bizim yerimize haber alip bizi rahatlatan, ameliyat olcagi zaman disini tirnagina takip bizimle doktor arastiran.cozumler ureten... doktor konusunda o kadar dogru bi karar verdigimizi yuzlerce kez iliklerimize kadar hissetiren...her defasinda 'iyiki' dedirten ..her zaman yanimizda olan bitanecik doktorumuz @dr.barisbuke ye ve boyle degerli bir hekim ile tanismamiza vesile olan @irenbe_ aliesine sonsuz tesekkurlerimizi borc biliriz.

Yagizimiz cok guclu bir bebek. Herseye ragmen hayata gucluce tutundu ve artik cok iyi.cunku o bir BB bebegi.farkimiz tarzimiz

 

20 Kasım 2017  • Gebe Takibi

Hamileliğimin 12. haftasında bebeğimde tespit edilen yüksek ense kalınlığı nedeniyle Barış bey ile yollarımız kesişti. Hayatımın en zor süreçlerinden birini yaşarken yaptığı detaylı ultrason kontrolünün ardından korkulacak birşeyin olmadığını söylediği an benim için unutulmaz. Karşısındakinin bir anne adayı olduğunu unutmaması, alanında son derece bilgili ve uzman olması nedeniyle doktorum olmasını istedim. Antalya'da yaşıyor olmama rağmen kontrollere İzmir'e gelip gittim. Sonunda bebeğimizi sağlıklı olarak kucağımıza verdi. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

 

1 Kasım 2017 

Öncelikle İzmirli olarak İzmir'de nadir doktorlardan biri barış bey özellikle perinatoloji yani riskli gebelik uzmanı olması dahada şanslı olduğunuzunu gösterir barışbey işini çok severek yapan insancıl meleğinizi kucağına sağlıkla alabilmeniz için kontrollerde her seferinde en ince ayrıntısınakadar bakan bir doktor abartmıyorum öncelikle ben 12 yıl tedavinin ardından gelen mucize öncelikle gebelik şekerimin çıkması onun takibini bizzat gece gündüz hiç fark etmez kontrol altına alabilmek için moral motivasyon veren her kafama takılan sorulara heran cevap alabileceğin bir doktor kendisinin nekadar iyi başarılı bir Doktor olduğunu anlatsam az bile kendisine oğluşumu sağlıkla kucağıma almamı sağladığı için çok teşekkür ederim herkese tavsiye ediyorum barış bey sizi seviyoruz iyiki varsınız allahım size sağlık sıhhat uzun ömürler versin sizin gibi doktorlar az bulunur sevgiler

 

28 Ekim 2017  • Gebelik takibi

Barış Bey ile gebeliğimin 5 haftasında tanıştık. Alanında iyi bir kadın-doğum uzmanı arıyordum, pek çok kişiden aldığım öneriler doğrultusunda Barış Bey’e gitmeye karar verdim. Gebelik takibine başladığımız ilk kontrolden itibaren doğuma kadar geçen süreçte harika bir hekim ve mükemmel bir insan ile karşılaştım. Kontrollerim süresince, Barış Bey’in verdiği güven duygusu ve herşeyin kontrol altında olduğu hissi çok önemliydi. İlk gebeliğim olması nedeniyle bolca kaygım ve sorum vardı, tüm sorularımı içtenlikle ve sabırla yanıtladı. Tüm ultrason bakılarında kızımın tüm gelişimini ayrıntıları ile bana aktardı. Barış Bey kendisiyle karşılaşan hastaları ve karşılaşacaklar için büyük bir şanstır. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 

19 Eylül 2017  • Gebe Takibi

Hamilelikte ihtiyac duyulan en onemli duygu guvendir

Bilimsellige dayanan yaklasimi kafamda hic soru isareti birakmadi.ne kadar tesekkur etsem azdir.bilgili ,saygılı ,guvenilir....

 

8 Eylül 2017  • Muayene

Barış bey e ilk gebeliğim sırasında bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Riskli bir hamileliğim ve kanamam vardı. Daha ilk anda yaklaşımıyla beni çok rahatlattı. Gerekli tedavileri yaptı ve oğlumu sağlıkla kucağıma aldım. Ona ne kadar teşekkür etsem az. Her an bizimle oldu. Şimdi 2. Çocuğuma hamileyim ve takibimi yine Barış bey yapıyor. Herkese tavsiye ederim.

 

17 Temmuz 2017  • Riskli gebelik

Barış beyi Ege Üniversitesi Hastanesinde tanıdım. Kızım Defnenin dünyaya gelmesinin ardındaki süper kahramandır. Riskli bir gebelik sürecini, kendisinin rahatlatan tavırları, hiç bir ihtimali atlamadan titizlikle süreci yönetmesi nedeniyle o kadar rahat geçirdim ki. Bir arkadaş gibi yaklaşımı, aklı, zekası, deneyiminden doğan rahatlığını seziyorsunuz. O kadar minnettarım ki kendisine, çevremde de iyi bir kadın doğum uzmanı arayan tüm anne adaylarına, Barış beyi tavsiye ediyorum.

 

13 Temmuz 2017  • Hamilelik

Barış Bey'i 2014 yılında ege üniversitesinde ikizlere hamile olduğum süreçte tanıdım.İkiz odukları için çok büyük korkularım olmasına rağmen Barış Bey'le tanıştığım andan itibaren hepsi yok oldu . Kendisi çok ilgili, güler yüzlü ve çokta pozitif bir doktor. Sayesinde sorunsuz 37 hafta geçirdim ve ikiz olmalarına rağmen 2850 gr, ve 3 kg ağırlığında bebekler dünyaya getirdim.Şimdi tekrar İzmir'de olduğunu bilmek çok güzel. Rahat ,huzurlu kaygısız bir hamilelik geçirmek isteyenlerin tek adresi Barış Bey olmalı bence...Kesinlikle herkese tavsiye ederim harika bir doktor kendisine hayatım boyunca minnettar kalıcam çok teşekkür ederim Barış Bey...

 

20 Mayıs 2017

İrenbede tanıştık kendisiyle.Normal bir gebelik süreci yaşıyorsanız her doktor sizin için iyi bir hekimdir ancak riskli bir gebeliğiniz varsa karşılacağınız en iyi doktorlardan biridir kendisi.bilgisi ,anlayışı ,hastaya olan yaklaşımı ,ilgisi ve kibarlığıyla karşılaştığım en iyi doktordur.emeğiniz için sonsuz teşekkürler.sonucu ne olursa olsun umarım yüreği sıkıntıyla çarpan her anne adayının yolu sizinle kesişir..

 

7 Nisan 2017

kendisini ikizlere hamile kaldığımda ege üniversitesinde tanıdık..bana kendimi özel hastanede en özgür şartlarda doğurmuşum gibi hissettiren harika bir adam, hastası için elinden geleni yapan sonraki adımı görebilen müthiş pozitif bir doktor..hastasını tüm sevincini, heycanını paylaşan samimi biri..

annelik yolculuğuna çıkan herkese eşlik etsin diye tavsiye edebileceğim tek isim..yeniden izmirde oluşuna çok sevindim :)

 

6 Nisan 2017

Barış Bey doktorum son derce kibar , soru ve endişeleré karşı son derece duyarlı. İşini gönlünü vererek yapan , huzur ve güven verici ve işinde ciddi uzmanlaşmış bir doktor. Herşey için çok teşekkur ederim sevgili doktorum.

 

4 Nisan 2017

Kahramanımdır desem az bile söylemiş olurum.Kendisi ile Ege üniversitesinde tanıştım benim acilen alındığım doğumuma girmişti. plesantam rahimden ayrılırken rahmim yırtılmıştı kanamam vardı ve o rahmime dikiş atarak beni ve geleceğimi kurtarmıştı çünkü hiç çocuğum yoktu ve rahmim alınabilirdi. Kendisine o zamanlar yürekten bir teşekkür edememiştim. Bebeğimi kaybetmiş, anne olamamıştım ama halen bir umudum vardı. Daha sonra tekrar Gebe kaldım ikiz gebelik yaşıyordum ve işte Barış Bey ile uzun süren mücadelemizde başladı . İki anne karnında kayıp , bir doğum sonrası kayıptan sonra ikiz bebeklerimdeki psikolojim hayal bile edilmezdi çok korkuyordum ama anne olmayı da çok istiyordum. Her daim yanımda olup bu süreçte beni destekleyen bugün anne olmamda çok büyük katkısı olan sevgili doktoruma teşekkür ederim. İçimi rahatlatan tavrı , korkularımda elimden tutması , bilgisi , herkesin göremediğini gören gözleri ile diyebilirim ki sonuna kadar güvenebilirsiniz....

 

14 Aralık 2016

Çok kibar ilgili ve donanimli bir doktor.ilk gebeligim ve mükemmel anlatimiyla kaygilarimi ortadan kaldirarak gebeligimi huzurlu gecirmemi sağladi.sabriniza ve ilginize çok teşekkür ederim.

 

13 Aralık 2016

İkinci hamileliğin sırasında tanıdım kendisini, riskli bir gebeliğim ve kafamda bir sürü sorunla gittim, açıkçası sorunsuz hamileye her doktor rahatlıkla bakar, önemli olan riskli gebelikte doktor seçimi, takipleri boyunca kafamda en ufak bir soru işareti kalmadı, anlatımları o kadar sade ve doyurucu ki, ayrıca doktorluğunun yanında mükemmel bir insan. Hamilelik ve hamilelik sonrası dönemimi onun sayesinde hamileliğin çok rahat geçirdim. Bir defa daha hamile kalsam düşünmeden kapısını aşındıracağım tek doktor.

 

28 Aralık 2015

İkinci bebegimizde tanidik Barıs hocayi. Bence tanidigim en guler yuzlu, en muhtesem doktor. Sabri, ilgisi ve detayli anlatimiyla biz merakli hamileler icin bulunmaz bir dr. İzmir'den sonsuz sevgiler hocam. Lidya&Selin

bottom of page